havalandirma hkkında

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Başaran Havalandırma, 1978 yılında Gaziantep’te fabrika akış boruları imalat ve montajı uygulamalarına başlayarak faaliyete geçmiştir.

Geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimimizle gerek yurt içi gerek yurt dışında çalışmalarımızla sektöründe lider havalandırma firmasıdır.

Ürünlerimiz TSE sertifikalı olup 1.sınıf malzeme kalitesiyle geniş kapsamlı servis ağı ile Galvaniz sac ve Paslanmaz krom sac ile imalat ve montaj yapmaktayız.

Taş yünü izolasyon, kendinden yapışkanlı akustik izolasyon ile ısı izolasyonu ve alüminyum saç kaplama yapmaktayız.

Gaziantep’te Başaran Havalandırma olarak Fabrikalar, Oteller, okul yemekhaneleri, spor salonları, alışveriş merkezleri, işyerleri, şirketler vb. birçok alanlarda havalandırma işlemleri yapmaktayız.

Siz müşterilerimiz için her zaman en uygun çözümleri üretmektedir. Bilgi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştiren profesyonel kadrosu ile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Sizde En uygun ve En Kaliteli Hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın.

VİZYONUMUZ

Gelişme sürecinin temelinde, kaliteden ödün vermeden mal ve hizmet sunmak, ürün yelpazesini genişletmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, üretiminde ve tasarımında kullandığı teknolojik destekli makinelerle her geçen gün kendini yenilemek olmuştur.

MİSYONUMUZ

Sektöründe lider havalandırma imalat ve montajı yaparak 1,sınıf işçilikle havalandırma tesisatı yaparak sağlıklı yaşam alanları yaratarak gelişmeleri yakından takip ederek havalandırma sistemleri üretmekteyiz.